esalarm.net alarm kamera apartman diafon diyafon izmir
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR REFERANSLARIMIZ HAKKIMIZDA RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
ALARM   HABER ALMA MERKEZİ

ALARM HABER ALMA MERKEZİ

Tarih 10 Haziran 2012, 12:57 Editör

Haber merkezi 365gün / 24 saat hizmet verirler.

ALARM KONTROL MERKEZİNDEN ALACAĞINIZ HİZMETLER NELERDİR?
 
Haber merkezi 365gün / 24 saat  hizmet verirler. Bu hizmetler;
* Alarm bilgisinin Haber merkezine ulaşmasıyla birlikte saat kaçta ve hangi bölgeden hareket algılandığını  tespit eder ve yetkili kişiler arandıktan sonra en yakın emniyet birimlerine haber verilerek ekip gönderilmesini sağlar.
*  Belirttiğiniz saat diliminde  alarm sistemi kurmazsanız Haber merkezi operatörü aramanızı istediğiniz sistem kullanıcılarını arayacaktır. Onay alındıktan sonra sistemin uzaktan erişim ile merkezden kurulması sağlanacaktır.
*  Belirttiğiniz saat diliminde alarm  sistemi kapatmazsanız Haber  merkezi  operatörü aramanızı istediğiniz sistem kullanıcılarını arayacaktır.  Haber merkezi alarm sisteminin saat kaçta açıldığının veya kapatıldığının takibini yapar.
*  Çalışma saatleri dışında Haber merkezine açılış bilgisi geldiğinde  derhal yetkili kişi  aranarak konu hakkında bilgilendirilir. Böylelikle mesai saatleri dışında giriş-çıkışı önlenmiş olur. Mekan sahibini konu hakkında bilgilendirilir.
*  İstediğiniz saatte Haber merkezi  operatörünü arayarak alarm sisteminin o anki durumunu (alarm sistemi kurulu - alarm sistemi kurulu değil) öğrenebilirsiniz. (Parolanın doğru olması karşılığında)
*  Elektrik kesilmesi , Akü azalması , dedektör pil azalması vb. arızalarda  birkaç saniye sonra Haber  merkezi operatörü tarafından sizlere ve teknik servisinize iletilir.
*  Haber  merkezi operatörleri , size 24 saat teknik asistanlık hizmeti de  verir. (Şifre değiştirilmesi, alarmın kurulması veya kapatılması esnasında meydana gelebilecek sorunların giderilmesi vb.) (parolanın  doğru olması karşılığında)
*  Periyodik (günlük, haftalık veya aylık) aktivite raporunda hangi kullanıcının sistemi kurup kapattığının isimleriyle birlikte raporlanması  faks , posta  veya mail yolu ile kullanıcılara iletilmesini  sağlar.
*  Telefon hattı kontrolü sistem tarafından gün içerinde takip edilmekte ve telefon hattında herhangi bir sorun var ise operatörümüz haberdar edilebilmektedir.
*   Alarm sistemi kapalıyken panik butonuna basılması durumunda Haber  merkezine  gasp bilgisi ulaşır.Bu doğrultuda derhal emniyet güçlerine  bilgi vererek  ekip gönderilmesini  sağlanır.
*  Sistemi tehdit altında kapatmış iseniz (Duress Code) Haber merkezi operatörü tarafından olay yerine derhal polis yada  jandarma yönlendirilir.
*   Aktivite raporlarında alarm çaldı ise veya alarm kurulmadı ise yapılan görüşmelere ait notlar aylık aktivite raporunda yer alır.
*   İsteğe göre kurma/kapama bilgileri SMS aracılığı ile de kullanıcılara ulaştırabilmektedir. (Bu işlem ayrı ücrete tabidir.)

 

Bu haber 3351 defa okunmu?tur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ İZMİR

HIRSIZ ALARM SİSTEM KAMPANYA FİYATLARI

HIRSIZ ALARM SİSTEM KAMPANYA FİYATLARI HIRSIZ ALARM SİSTEM KAMPANYA

VİLLA KABLOSUZ HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

VİLLA KABLOSUZ HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ Can ve Mal emniyetini sağlamaya yönelik.
iletisimadresimiz

ESALARM.NET

izmir balçova bornova kamera alarm güvenlik sistemleri sistem gizli kamera cctv esalarm

KESIF FORMU

izmir balçova bornova kamera alarm güvenlik sistemleri sistem gizli kamera cctv esalarm

iletisimadresimiz

BIZE YAZIN!

izmir alarm kamera güvenlik sistemleri esalam

REFERANSLARIMIZ

izmir balçova bornova kamera alarm güvenlik sistemleri sistem gizli kamera cctv esalarm REFERANSLAR

SİTEDE ARA


Gelişmiş Arama


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi