ALARM HABER ALMA MERKEZİ


Açıklama: Haber merkezi 365gün / 24 saat hizmet verirler.
Kategori: HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ İZMİR
Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2012
Geçerli Tarih: 17 Aralık 2018, 18:13
Site: Es Alarm NET İzmir
URL: http://www.esalarm.net/haber_detay.asp?haberID=6


ALARM KONTROL MERKEZİNDEN ALACAĞINIZ HİZMETLER NELERDİR?
 
Haber merkezi 365gün / 24 saat  hizmet verirler. Bu hizmetler;
* Alarm bilgisinin Haber merkezine ulaşmasıyla birlikte saat kaçta ve hangi bölgeden hareket algılandığını  tespit eder ve yetkili kişiler arandıktan sonra en yakın emniyet birimlerine haber verilerek ekip gönderilmesini sağlar.
*  Belirttiğiniz saat diliminde  alarm sistemi kurmazsanız Haber merkezi operatörü aramanızı istediğiniz sistem kullanıcılarını arayacaktır. Onay alındıktan sonra sistemin uzaktan erişim ile merkezden kurulması sağlanacaktır.
*  Belirttiğiniz saat diliminde alarm  sistemi kapatmazsanız Haber  merkezi  operatörü aramanızı istediğiniz sistem kullanıcılarını arayacaktır.  Haber merkezi alarm sisteminin saat kaçta açıldığının veya kapatıldığının takibini yapar.
*  Çalışma saatleri dışında Haber merkezine açılış bilgisi geldiğinde  derhal yetkili kişi  aranarak konu hakkında bilgilendirilir. Böylelikle mesai saatleri dışında giriş-çıkışı önlenmiş olur. Mekan sahibini konu hakkında bilgilendirilir.
*  İstediğiniz saatte Haber merkezi  operatörünü arayarak alarm sisteminin o anki durumunu (alarm sistemi kurulu - alarm sistemi kurulu değil) öğrenebilirsiniz. (Parolanın doğru olması karşılığında)
*  Elektrik kesilmesi , Akü azalması , dedektör pil azalması vb. arızalarda  birkaç saniye sonra Haber  merkezi operatörü tarafından sizlere ve teknik servisinize iletilir.
*  Haber  merkezi operatörleri , size 24 saat teknik asistanlık hizmeti de  verir. (Şifre değiştirilmesi, alarmın kurulması veya kapatılması esnasında meydana gelebilecek sorunların giderilmesi vb.) (parolanın  doğru olması karşılığında)
*  Periyodik (günlük, haftalık veya aylık) aktivite raporunda hangi kullanıcının sistemi kurup kapattığının isimleriyle birlikte raporlanması  faks , posta  veya mail yolu ile kullanıcılara iletilmesini  sağlar.
*  Telefon hattı kontrolü sistem tarafından gün içerinde takip edilmekte ve telefon hattında herhangi bir sorun var ise operatörümüz haberdar edilebilmektedir.
*   Alarm sistemi kapalıyken panik butonuna basılması durumunda Haber  merkezine  gasp bilgisi ulaşır.Bu doğrultuda derhal emniyet güçlerine  bilgi vererek  ekip gönderilmesini  sağlanır.
*  Sistemi tehdit altında kapatmış iseniz (Duress Code) Haber merkezi operatörü tarafından olay yerine derhal polis yada  jandarma yönlendirilir.
*   Aktivite raporlarında alarm çaldı ise veya alarm kurulmadı ise yapılan görüşmelere ait notlar aylık aktivite raporunda yer alır.
*   İsteğe göre kurma/kapama bilgileri SMS aracılığı ile de kullanıcılara ulaştırabilmektedir. (Bu işlem ayrı ücrete tabidir.)